ההילולא הגדולה ביותר

איך זה יראה בצל הקורונה?

חודש, חודשיים ואפילו חצי שנה אחורה, אנשים לא מפסיקים לצלצל להנהלת הישיבה ולברר, מה יהיה על ההילולא השנה? האם אחרי עשרות שנים שהערב המיוחד הזה, גדל משנה לשנה, עד לשיאו המפעים אשתקד, הכל יפסק ברגע אחד?!

השאלה הזו הדהדה, יום אחר יום, והמועד הלך וקרב, תלינו תקוות, רצינו לצפות אבל המציאות טפחה, כמעט ושום דבר לא נשאר על מתכונתו אל מול הנגיף ענוד הכתר, חתונות צומצמו לזוג מניינים, חנויות הוגפו, מפגשים בוטלו, ואפילו עולם התורה והתפלה לצערנו עדין לא שב לשיאו כבימים עברו. בנינו, מי לא הניף דגל לבן בפני הקורונה חסרת הרחמים שהלמה בגלובוס וחשפה את אפסיותו ושבריריותו אל מול גזרת שמים.

לכל דבר מצאנו פתרונות, דחיות, השלמות, סוג של 'לחיות עם זה' אבל ההילולא זה סיפור אחר. לכולם היה ברור, את ההילולא הזו אסור להפסיק! מסורת ארוכת שנים, עליה לרגל לקבל את פני גדולי ישראל ובראשם מרן ראש הישיבה שליט"א, עם ישראל בתפארתו מתאחד לערב הצדעה לממלכת התורה, יום של תמיכה בעמלי תורה, אירוע של שירה וזמרה מרוממת ושמחה, זכותם של הרמב"ם, האדמו"ר רבי יעקב אבוחצירא והגאון הקדוש רבי מצליח זיע"א שרוחם מאצילה ומברכת, מעמד שעצם הוויתו אומר הבו כבוד לתורה ותנו לראשה עטרה. לא שייך לוותר עליו!

זה הוא גם יום אחד, שעליו עומדת שנה שלימה. הקמח והחמצן של ממלכת התורה. עם כל הכבוד ל'קורונה', ואין כבוד, יש מפעל שמייצר את גדולי הדור הבא, ואי אפשר להשבית אותו לשנה אחת. אין מצב שיהיה חור באיזה דור ללא תלמידי חכמים.

דוקא השנה שמוסדות התורה, עומדים בפני אתגרים גדולים יותר, חייבים גם השנה את ההילולא גדולה והרבה יותר.

ממחשבה למעשה. נפל הפור: אם בכל שנה ההילולא גדלה בכמה אלפי השנה, זה יהיה במאות אלפים! אם בשנים עברו התרוצצנו למצוא אולם שמכיל הרבה יותר, השנה ההילולא תכיל את כל עם ישראל.

הכיצד?! גם השנה, ההילולא תתקיים במעמד מרנן ורבנן גדולי ישראל, עם תזמורת ייחודית בניצוחם של גדולי הזמר, כן, וגם הגרלה על עשרות אלפי שקלים, הדלקת נרות לכבוד הצדיקים, אותה האווירה ואותה הקדושה והשמחה, אבל הכתובת הפעם --- היא הבית שלכם!

בכל דרך שרק תבחרו  תוכלו להתחבר ולהצטרף לרבבות עם ישראל, ולהשתתף בהילולא גם השנה. 

רוחם הגדולה של גדולי וצדיקי הדור שלזכרם ההילולא, תעבור ללא ספק מבית לבית לכל אותם שמחזיקים את התורה משוש ליבם, ותצמיח ישועה במעונכם.

ברכישת כרטיס הגרלה כמידי שנה, תקבלו השנה בשליח עד הבית מארז הישועות, הכולל יין מבורך ממרן ראש הישיבה  שליט"א, נר הצדיקים אותו נדליק בשידור חי, יחד, ברגע אחד עם רבבות עמך בית ישראל, וכן במארז ה'שי' השנתי ספר היוצא לאור במיוחד להילולא , וכמובן המתנה שתבחרו. כל זה יגיע אליכם עד דלת הבית. לכם רק נשאר לפתוח את הדלת ולהביא ברכה אל ביתכם.

אל תדחו את זה, לחצו כאן ורכשו כרטיסים, ומלך העולם מביט משמים, רואה את המסירות שלך למען התורה, מעריך את ההתאמצות שלך בתקופה קשה כזו למען עמלי תורה, והוא שם למעלה עם פמליית מלאכי מרום יתמלא שמחה ונחת, ויישב על כסא הרחמים ויאמר: חזו חזו בני חביבי, לא ישמע שוד ושבר בגבולם, ורק טוב וחסד ירדפום כל ימי חייהם.

"ההילולא" תשפ"א, השנה יש מקום לכולם!

scenes-filming-films-video-products-film
teuyutkhr.jpg
פייסבוק.jpg
קול  ברמה.jpg
רדיו דרום.jpg
כיפה.jpg
סרוגים.jpg
אתר הישיבה.jpg
יוטיוב.jpg
לדעת.jpg
כיכר.jpg
בחדרי.jpg
jd.jpg

במשדר חי חסר תקדים!

WhatsApp Image 2020-12-27 at 08.59.41.jp